Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 09:45 Soused
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:20 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:10 Hledání Angely Merkelové
- 02:15 Stopy, fakta, tajemství (Čertova brázda)
- 02:40 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 03:10 Není kam spěchat
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Babylon
- 04:30 Divnopis (Patokryje)
- 04:35 Sudetské rodeo
- 05:00 Bez peněz na vysokou nelez
- 05:30 Cyklodálky (2)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 09:25 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:20 Volejbalový magazín
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v parahokeji mužů 2024 Kanada (Česko - Čína)
- 10:30 Hokej v 10 minutách
- 11:10 Volejbalový magazín
- 11:30 Po trailech přes hory
- 11:45 Cyklotoulky
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 04:03 Closer VII (Obchodník se smrtí)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (3)
- 07:27 M.A.S.H (4)
- 07:59 M.A.S.H (5)
- 08:31 M.A.S.H (6)
- 09:02 M.A.S.H (7)
- 09:34 Lež na pláži (Konec)
- 14:37 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pavoučí invaze)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 04:17 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Černé zlato)
- 04:51 Ženy ve wrestlingu VIII (Kamarádky a soupeřky)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:25 Partička L
- 07:37 Fotr na tripu VII
- 08:18 Top Gear XIX (1)
- 09:25 Top Gear: Polární speciál
- 20:11 Partička L
- 21:33 Vandráci (5)
- 08:48 Trable prcka Binka
- 10:49 Déja vu
- 15:30 Problémissky
- 17:46 Králíček Jojo
- 20:07 Sopka
- 22:07 22 výstřelů
- 04:41 Lásce navzdory (Kontrola škod)
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:27 Prostřeno!
- 07:24 Sestřičky (Dilema doktora Hofbauera)
- 08:46 Slunečná (Geny Linhartů)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 23:12 Lež na pláži (Konec)
- 06:00 Bugo a Pikola (Na prkýnku)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Smržík ve tmě)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (4)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (ZOO)
- 09:25 Strýček Tonton (Budeš si se mnou hrát?)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Hra na výzvy)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:15 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Dřevokaz)
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak se spolu měřili)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Bugo a Pikola (Na prkýnku)
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:33 Čvacht
- 16:45 Ty Brďo! (Sport)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Deštík)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se rozhádali)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (20)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (23)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:00 Emoce v umění (20)
- 01:50 Aalto
- 02:45 Chaplin obětí nešťastné lásky
- 02:55 Blues o mrtvém vrabci
- 03:55 Ladí neladí
- 04:50 Priessnitzovy lázně
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (2)
- 22:05 Opera II (7)
- 22:55 Televizní písničky a songy Petra Hapky
- 23:55 Ikony Kamila Střihavky
- 05:01 Karolína, domácí kuchařka
- 05:36 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Boj o dítě po smrti otce)
- 07:40 Columbo (Vražda škodí zdraví)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:59 360⁰
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:36 Prima Česko
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Poslední rozloučení se Simonou Postlerovou
- 15:00 Zprávy
- 15:17 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:02 360⁰
- 23:47 360° Speciál: EU a bezpečnost
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Po stopách hvězd
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 Noční lovec
- 02:55 Vražedná čísla IV (8)
- 03:50 Výleťák (140)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (190)
- 04:25 Domov pro tebe III (9)
- 05:10 Zahradní proměny VI (22)
- 06:00 Sousedství (17)
- 06:20 Moje místa (Eva Josefíková)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha VII (5)
- 08:15 Domov pro tebe III (10)
- 09:15 Zahradní proměny VI (23)
- 20:10 Vrah skrývá tvář
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4701)
- 09:35 Zlatá labuť (52)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Zmizelá
- 02:50 Nejvyšší pocta
- 13:25 Smlouva s ďáblem
- 18:15 Třetí princ
- 20:00 Stážista
- 22:35 Vyšehrad: Fylm
- 05:15 Walker, Texas Ranger V (1)
- 05:55 SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (9)
- 06:40 Mistři zastavárny XXI (7)
- 07:35 Mezi žraloky X (21)
- 09:30 Kobra 11 XVIII (4)
- 12:35 Válka skladů V (18)
- 14:35 Mistři zastavárny XXI (8)
- 15:35 Strážci hranic: Kanada (13)
- 16:05 Strážci hranic: Kanada II (1)
- 16:35 Kobra 11 XVIII (6)
- 18:40 Válka skladů V (19)
- 19:05 Válka skladů VI (1)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (9)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (11)
- 21:25 Pomozte autům VI (5)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (3)
- 23:20 Kobra 11 XVIII (6)
- 00:40 Teorie velkého třesku (6)
- 03:45 Griffinovi III (2)
- 04:05 TELE TELE
- 05:20 Zig a Sharko IV (77)
- 05:55 Bakugan (12)
- 10:20 Susedia IX (3)
- 11:45 Dva a půl chlapa XI (10)
- 12:40 Přátelé II (18)
- 13:35 Teorie velkého třesku (6)
- 15:20 2 $ocky V (9)
- 17:05 Zlatá sedmdesátá II (21)
- 18:05 Dva a půl chlapa XI (12)
- 19:00 Malý Sheldon II (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku (10)
- 21:50 Přátelé II (20)
- 22:50 Griffinovi III (5)
- 23:45 Dva a půl chlapa XI (12)
- 04:25 Co na to Češi
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu IV
- 07:45 MasterChef Česko V (10)
- 10:00 Grantchester (1)
- 11:55 Beze stopy V (Zmizelý)
- 12:55 MasterChef Česko V (11)
- 00:45 Nemocnice Chicago Med IV (15)
- 01:40 Noční můra mé sestry
- 04:40 Ulice (4261)
- 06:15 Život na jachtě VIII (8)
- 08:05 Gilmorova děvčata VII (11)
- 09:50 Oteckovia (144)
- 16:25 Vyměněné osudy (24)
- 20:15 Nekonečná láska II (7)
- 21:15 Nekonečná láska II (8)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 20:00 Ligue 1 Highlights (33)
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 00:25 Agatha Christie: Poirot (Záhada španielskej truhlice)
- 01:20 Správy RTVS
- 02:10 Počasie
- 02:20 Don Matteo (Druhá manželka)
- 03:15 Na krok od neba (Hlboké rany 2/2)
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Peniaze
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Obor a dieťa 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Svedok obžaloby)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Španielsko - Andalúzia: produkcia vína)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Pod kožou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Deny)
- 21:30 Oktopus (Bankocetle)
- 00:00 Správy RTVS
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Malý rytier Trenk
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Český
- 08:30 Od prameňa - ukrajinský
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Zdena Studenková)
- 10:10 Kean
- 11:30 Obedníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 16:00 Svetové vinárske civilizácie (India - nová éra vinárstva)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Príbehy malých cestovateľov "N")
- 18:35 Odo
- 18:40 Dimitri
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Malý rytier Trenk
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 05:15 Černé ovce
- 10:00 Po stopách hvězd
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 06:50 Cesty istoty II (27/40)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Cesty istoty II (27/40)
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:25 Město podivínů
- 03:10 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 10:55 I pro lásku se zabíjí
- 13:05 Nouzový let
- 15:20 Vánoce na cestách
- 16:55 Poslední družička
- 18:30 Jako delfín
- 20:15 Rozpolcená
- 21:55 Jak okrást zloděje
- 23:35 Dívka na přání
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Na divočáka)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Na divočáka)
- 09:00 Soudní síň (Nálezné)
- 11:00 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Syfilis)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Konkubinát)
- 20:20 Dědeček, Kyliján a já
- 22:10 1890 (Kabinet kuriozit)
- 01:35 Aj múdry schybí
- 02:20 Partička
- 03:05 Susedské prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Dôkaz lásky)
- 09:15 Susedia (Tetovanie)
- 09:50 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Dedičstvo)
- 21:05 Susedia (Ruja)
- 21:40 Susedia (Kuchárka)
- 22:20 Susedia (Horáreň)
- 22:55 Farma
- 08:45 Zahradníkův svět X (8)
- 09:55 A byt září novotou... (2)
- 13:10 Zahradníkův svět X (9)
- 16:10 Domy snů u jezera (3)
- 16:35 Velkolepé plány XV (9)
- 17:30 A byt září novotou... (3)
- 19:20 Dům snů V (26)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (8)
- 21:10 Dům snů VII (7)
- 22:00 O smyslu života
- 23:40 Spiknutí
- 01:55 Karanténa smrti
- 03:20 Birdman
- 05:20 Před kamerou XXI (19)
- 15:20 Gran Turismo
- 20:50 Rod draka (1)
- 21:50 Rod draka (2)
- 22:45 Východní přísliby
- 02:05 Sisu
- 06:00 Lorax
- 09:00 Vše je pravdivé
- 10:40 Průměrňákovi VIII (23)
- 14:20 Nevědomí
- 21:05 Tichý les
- 22:45 Likvidátor: Znovuzrození
- 06:00 Zillion
- 12:20 Downeyho auta snů (5)
- 15:00 22 Jump Street
- 16:50 Flash
- 19:15 Banshee (3)
- 22:45 Rod draka (1)
- 23:50 Rod draka (2)
- 06:00 Oliver a bazén
- 09:25 Hana a její sestry
- 11:10 Mezi námi
- 16:30 Ona je ta pravá
- 21:55 Poslední klient