Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola II (Nečekaná setkání)
- 09:40 Ženich uvízl
- 10:25 Všechnopárty
- 11:25 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Taška
- 14:20 Fantomas kontra Scotland Yard
- 16:00 Zdravotní škola II (Velká rozhodnutí)
- 16:45 Na cestě po Mustangu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 U mě dobrý
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:10 Tajemné bunkry (2)
- 02:00 Vzkaz Věry Mikuláškové
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Historie.cs
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:05 Důchody
- 04:30 V kondici
- 04:50 Věra Janoušková, sochařka
- 05:05 Vítkovští sokoli
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Serengeti II (4)
- 09:25 Výborná SHOW
- 12:18 Občanské noviny (WWF Česko)
- 12:25 Lev
- 12:50 Rybí příběh
- 13:45 Vládci Třetí říše (1)
- 18:10 Planeta pokladů (Afrika)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Řím očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Oceloví žraloci
- 21:00 Povolení k pobytu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:19 Zprávy
- 13:22 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Dohráno
- 04:15 Volejbalový magazín
- 04:30 Branky, body, vteřiny
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 10:30 Archiv D: Kamarád ze skal
- 10:55 Sokolský zpravodaj
- 11:05 Studio Time Out
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Dohráno
- 14:10 Magazín UEFA
- 15:00 1/2 maraton Praha
- 15:35 Česko běží modře
- 15:45 Cyklotoulky
- 16:00 Volejbalový magazín
- 16:20 Touchdown
- 16:35 Kanada - Česko
- 18:20 Magazín EURO 2024
- 18:50 Španělsko - Česko
- 21:00 Česko - Švýcarsko
- 23:45 Liga mistrů UEFA
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (168)
- 07:27 M.A.S.H (169)
- 07:57 M.A.S.H (170)
- 08:27 M.A.S.H (171)
- 08:57 M.A.S.H (172)
- 09:28 Lež na pláži (Barbus)
- 12:35 Closer VI (Staré peníze)
- 13:31 Komisař Rex (První cena)
- 14:34 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Konec starých časů)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:56 7 pádů Honzy Dědka
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:00 Partička
- 07:41 Bábovky a plechovky II
- 08:18 Top Gear 2009 (2)
- 09:26 Top Gear 2010 (3)
- 20:14 Partička L
- 21:34 Mezi COOLky II
- 11:57 Columbo (Za úsvitu)
- 00:34 Králova dcera
- 06:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:44 M.A.S.H
- 07:06 M.A.S.H
- 07:32 M.A.S.H
- 07:56 Námořní vyšetřovací služba VII (Pravidlo 51)
- 11:31 Princezna D.
- 13:48 Maminčin seznam
- 15:52 Ztracená dívka
- 20:07 Tajemný let
- 22:01 Červený drak
- 03:05 Lásce navzdory (Defne se vrací)
- 03:49 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Teď vaří šéf!
- 07:31 Prostřeno!
- 11:08 Prostřeno!
- 11:52 Ano, šéfe!
- 12:59 Rosamunde Pilcher
- 20:08 Rosamunde Pilcher
- 22:00 Modrý kód (Podoby mateřství)
- 23:09 Lež na pláži (Barbus)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek pouštěli draka)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Jak na bláťoucha)
- 06:15 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (2)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Jídlo)
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Tance z pohádkového rance
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček obstarával pro kapra penízky)
- 12:45 Pohádky bratří Čapků (Pošťácká pohádka)
- 12:55 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek pouštěli draka)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:15 Ach, ten pokrok!
- 13:30 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Superhrdinové)
- 16:00 Dodohando
- 16:16 Superhrdinové
- 16:31 Zip Zip
- 16:45 Ty Brďo! (Pošta)
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 02:10 Emoce v umění (15)
- 03:30 Srdce města - náměstí
- 03:55 Crescendo
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Raffael: božský umělec
- 22:05 Opera II (2)
- 22:50 CNSO a Vince Mendoza
- 00:12 Případ pro dva (Ztracený otec)
- 01:21 Ve hře je láska (Chřipka)
- 02:15 Ve hře je láska (Smutné výročí)
- 03:11 Zdeňkova akademie
- 03:47 Na zámku
- 14:51 Modrý kód (Záskok)
- 15:58 Zoo (Romantika ve dvou)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 00:49 360⁰
- 01:25 Prima Česko
- 01:55 Prima Svět
- 02:25 Prima Česko
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:31 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:28 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Skotsko z výšky
- 06:58 Karibik z nebe
- 08:08 Úžasné domy (Dům pro budoucnost)
- 09:11 Prima Česko
- 09:43 Prima Svět
- 18:31 Rok 2022 z vesmíru
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:40 Ženich uvízl
- 10:25 Všechnopárty
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Taška
- 14:20 Fantomas kontra Scotland Yard
- 16:00 Zdravotní škola II (Velká rozhodnutí)
- 16:45 Na cestě po Mustangu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 U mě dobrý
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 AZ-kvíz
- 01:30 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 Všechnopárty
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Taška
- 14:20 Fantomas kontra Scotland Yard
- 16:00 Zdravotní škola II (Velká rozhodnutí)
- 16:45 Na cestě po Mustangu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 U mě dobrý
- 21:50 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 03:45 Dva z Queensu IV (19)
- 04:10 Farma jako nová II (2)
- 05:05 Zahradní proměny V (22)
- 06:00 Dobré místo IV (8)
- 06:20 Moje místa (Jana Bernášková)
- 08:10 Farma jako nová II (3)
- 09:10 Zahradní proměny V (23)
- 20:10 Zlaté rybky
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4676)
- 09:35 Zlatá labuť (47)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (Krev ve vodě)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 04:55 Dvojí život Billa Goodmana
- 06:15 Mravenčí polepšovna
- 07:50 Kriminálka Miami III (Pomsta)
- 08:45 Kriminálka Miami III (24)
- 09:45 Parta hic
- 11:40 50x a stále poprvé
- 13:30 Půlnoční láska
- 15:25 Přání k narozeninám
- 17:25 Robin Hood
- 20:00 Šifra mistra Leonarda
- 22:55 Sabotáž