Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Na forbíně TM
- 01:20 Kravské odcházení
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Divoké holky)
- 09:45 Taška
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Tichý muž
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Blondýna
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karoliny Slunéčkové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v bruselském stylu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (13)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:45 Agent Hamilton II (4)
- 02:30 Ta naša kapela
- 02:55 Historie.cs
- 03:55 V kondici
- 04:15 Hraje vám... Zlaťanka
- 04:50 Babylon
- 05:15 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Lev
- 11:05 Barokní velmož
- 14:40 Římské legie - armáda stavitelů
- 15:35 Výborná SHOW
- 20:00 Sicilský klan
- 22:05 Elitní zabijáci
- 23:55 Vládci Třetí říše (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:13 Zprávy
- 13:15 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Česko - Německo
- 13:45 Masters
- 17:30 Golf Time
- 18:20 Nizozemsko - Česko
- 20:15 Ski Classics Ski or Die
- 20:50 Memoriál Jaroslava Štůly
- 21:00 Masters
- 01:00 Policie v akci
- 02:44 Policie Hamburk VII (Rána pro štěstí)
- 03:34 Closer VI (Živý důkaz 1/2)
- 04:24 Jak se staví sen
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 M.A.S.H (177)
- 07:24 M.A.S.H (178)
- 07:54 M.A.S.H (179)
- 08:23 M.A.S.H (180)
- 08:53 M.A.S.H (181)
- 09:23 Zoo (Další důvod k oslavě)
- 14:30 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:57 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:47 Ano, šéfe!
- 04:53 Spravedlnost v krvi XIII (Ztracení)
- 05:34 Velké putování Bolka a Lolka (Ostrov Bolka a Lolka)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:23 Autosalon.tv
- 07:13 Těžká dřina
- 07:45 Top Gear 2009 (5)
- 08:52 Top Gear 2010 (6)
- 04:50 Námořní vyšetřovací služba VIII (Zkrat)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:16 Příhody Bolka a Lolka
- 06:25 M.A.S.H
- 06:48 M.A.S.H
- 07:10 M.A.S.H
- 13:09 Zemřít mladý
- 15:25 Špion, který mě miloval
- 18:13 Láska navždy
- 20:08 Čertoviny
- 22:18 Americký ninja 2
- 05:02 Lásce navzdory (Prezentace)
- 06:00 Na zámku
- 06:20 Karolína, domácí kuchařka
- 06:45 Teď vaří šéf!
- 07:35 Prostřeno!
- 08:17 Modrý kód (Skok do prázdna)
- 09:36 Slunečná (Princ z Arábie)
- 11:01 Prostřeno!
- 11:46 Ano, šéfe!
- 12:53 Rosamunde Pilcher
- 20:07 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík ke kouzelným uším přišel)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Včelí záležitost)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (5)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:55 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Kdo ujídá Muchlice?)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:55 Drobečkové II
- 10:05 Safari z Knihy džunglí
- 10:25 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:55 Sportující zvířata IV
- 11:00 Tance z pohádkového rance
- 11:10 Draci v hrnci
- 11:35 Bob a Bobek na cestách (Putování s velbloudem)
- 11:40 Nefertine na Nilu
- 11:55 Včelka Mája
- 12:05 Becca a její banda
- 12:20 Hej, Hafí! III
- 12:25 Bobo
- 12:35 Sovička Ollie
- 12:40 Kravička Henrietta
- 12:50 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček se štikou vyhnali z rybníka lenost)
- 12:55 Pohádky bratří Čapků (Kočičí pohádka)
- 13:40 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 14:05 Jak krtek ke kalhotkám přišel
- 14:15 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:25 Mrňouskové II
- 14:30 Mrňouskové II
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků III (5)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Nejlepší české hry)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček popletl všechny vody)
- 18:50 Mira, královský detektiv (13)
- 19:15 101 Dalmatinská (17)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky bratří Čapků (Kočičí pohádka)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 ArtZóna
- 01:35 Kanadská soda VIII (13)
- 01:55 Srdce města - náměstí
- 02:20 Rande s hvězdou II (B. B. King)
- 04:00 Kam i císař pán chodí pěšky
- 04:25 Šestý smysl
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Vlasta Redl
- 21:40 Kombo (Bára Poláková v Malostranské besedě)
- 22:40 Rande s hvězdou II (Cheap Trick)
- 23:45 Občan Karel Kryl
- 17:15 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Telebazar
- 23:17 Jak se staví sen - extra
- 00:48 360⁰
- 01:24 Hlasy zločinu
- 02:13 Prima Česko
- 02:38 Prima Svět
- 03:08 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:55 Malý velký svět (Nervózní letiště)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Kravské odcházení
- 01:40 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Tichý muž
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Blondýna
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (13)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Kravské odcházení
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Tichý muž
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Blondýna
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Karoliny Slunéčkové
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (13)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (14)
- 02:30 Dva z Queensu V (1)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (139)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (149)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (150)
- 04:25 Farma jako nová II (5)
- 05:10 Zahradní proměny V (25)
- 06:00 Dobré místo IV (11)
- 06:20 Ve dvou se to lépe vaří (22)
- 07:05 Případy detektiva Murdocha IV (12)
- 08:05 Farma jako nová II (6)
- 09:05 Zahradní proměny V (26)
- 12:00 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 12:25 Moje místa (Michal Viewegh)
- 13:10 Jukebox Honzy Dědka (1)
- 20:10 Taxi 2
- 21:55 Gambler: Nejvyšší sázka
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4679)
- 09:30 Jedna rodina (Sauna bude)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (Lovec odměn)
- 15:35 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Andělé a démoni
- 23:10 Poslední výstřel
- 08:20 Kriminálka Miami IV (V podezření)
- 09:20 Óda na radost
- 11:15 Šílená matka
- 13:15 Zemětřesení
- 15:45 Pátá vlna
- 18:05 Policajt ze školky 2
- 20:00 Statečná Georgia
- 21:55 Výkupné