Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Očkované štěně
- 02:30 Dobré ráno
- 05:00 Kuchaři a trampové
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Babička je ráda
- 08:20 Tlustý pradědeček
- 09:05 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 09:45 Gejzír
- 10:20 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O houbovém Kubovi a princi Jakubovi
- 13:55 Kouzelnice od Křídového potoka
- 14:35 Bílá paní
- 16:10 Hercule Poirot (Němý svědek)
- 17:55 Vinorodé břehy Rýna
- 18:25 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Karel
- 00:50 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:40 Rozluštěné poklady (Ztracené město Canopus)
- 02:55 Věřím
- 03:25 Ta naša kapela
- 03:55 Historie.cs
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Stezka Českem (6)
- 09:05 Středomoří - soužití člověka a přírody (1)
- 14:30 Lup
- 16:10 Romantická jezera Itálie
- 17:05 Skryté skvosty II. (6)
- 17:30 Serengeti II (5)
- 18:25 Afrika z výšky (Kamerun)
- 19:20 Refreš/h/ (1)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Bukanýr
- 22:05 Z pekla
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Ústavní soud - kotva, nebo hromosvod?)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:30 Branky, body, vteřiny
- 03:55 Branky, body, vteřiny
- 04:35 ŠKODA CUP - Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:15 Panorama
- 07:50 Ski Classics Grand Finale Janteloppet
- 21:00 Masters
- 04:16 Jak se staví sen
- 05:10 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:24 M.A.S.H (180)
- 06:47 M.A.S.H (181)
- 07:17 M.A.S.H (182)
- 07:47 M.A.S.H (183)
- 08:17 M.A.S.H (184)
- 08:46 Autosalon.tv
- 09:53 Máme rádi Česko
- 11:43 Česko na grilu
- 16:37 Muži nestárnou
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Česko na grilu
- 21:45 České chaty snů
- 22:47 Červený drak
- 04:41 Spravedlnost v krvi XIII (Vysoká hra)
- 05:22 Těžká dřina
- 06:09 Těžká dřina
- 06:35 Top Gear 2009 (8)
- 08:13 Top Gear 2010 (1)
- 09:20 Top Gear 2010 (7)
- 10:25 Top Gear 2011 (Speciál ze Středního východu)
- 11:38 Re-play
- 20:17 Kurýr 2
- 22:00 Všechno, všude, najednou
- 00:03 Vraždy podle předlohy
- 02:20 Hashtag podvodnice
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:08 Námořní vyšetřovací služba VIII (Království a věrní)
- 11:15 Intimní detaily
- 13:49 Láska navždy
- 15:34 Do hlubiny
- 17:53 Čertoviny
- 20:07 Moonraker
- 22:46 Hvězdná brána
- 04:12 Lásce navzdory (Prezentace)
- 05:07 Lásce navzdory (Narozeniny)
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Zoo (Konec starých časů)
- 07:38 Modrý kód (Nejlepší kámoši)
- 10:23 Receptář prima nápadů
- 11:08 Libovky Pepy Libického
- 11:41 Libovky Pepy Libického
- 12:14 Rosamunde Pilcher
- 20:08 Temné prohřešky
- 21:50 Modrý kód (Nedělám si srandu)
- 23:03 Inkognito
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak šel Vilík do světa)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:20 Mira, královský detektiv (11)
- 06:45 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Conni a její kamarádi
- 11:05 Bob a Bobek na cestách (Jezero krokodýlů)
- 11:10 Lvíčata
- 11:40 Špačkovi v síti času (4)
- 12:40 Hup a Hop
- 12:50 Myšák a přátelé
- 14:05 Kazubovi: Uprostřed něčeho
- 15:00 Zeleňák Norman
- 15:20 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:45 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:05 Kde je Valda?
- 16:30 Tlapková patrola IV
- 16:55 Friends: Nová kapitola (Pes a videohra)
- 17:15 Ovečka Shaun V
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 00:40 Kanadská soda VIII (14)
- 01:05 Opera II (2)
- 01:50 Kroky a skoky české animace (4)
- 02:15 Super Diva - Síla osudu (11)
- 03:15 Crescendo
- 04:05 Notes
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Karel Kryl - Kdo jsem... ?
- 21:45 Bratříčku, zavřel jsi vrátka...
- 02:45 Ráj podle Bryana (Až do dna)
- 03:36 The Voice USA XXIII (26)
- 04:27 The Voice USA XXIII (27)
- 05:14 Prostřeno v Británii XVI (15)
- 06:10 Neuvěřitelné dorty II (28)
- 10:20 Ráj podle Bryana (Až do dna)
- 11:22 Neuvěřitelné dorty III (7)
- 11:52 Neuvěřitelné dorty III (8)
- 12:15 VIP Prostřeno!
- 13:41 Slunce, seno, slanina
- 00:16 Případ pro dva (Kód Mira)
- 01:24 Zoo (Děti ze stanice ZOO)
- 02:38 Ve hře je láska (Neshody)
- 03:33 Ve hře je láska (Staré vzpomínky)
- 14:31 Modrý kód (Mesiáš)
- 15:43 Zoo (Tři mušketýrky)
- 17:00 Nikdo není dokonalý
- 18:05 Nikdo není dokonalý
- 19:09 Jak se staví sen - extra
- 00:48 360⁰
- 01:23 Prima Česko
- 01:53 Prima Svět
- 02:23 Prima Česko
- 02:53 Prima Svět
- 03:18 Hlasy zločinu
- 04:00 04:00 - 05:03
- 05:03 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:49 Malý velký svět (Svérázný Québec)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 11:05 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 12:19 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Co na to premiér
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:51 Malý velký svět (Veni Vidi Vatikán)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:17 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Krimi zprávy
- 21:43 Showtime
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Očkované štěně
- 05:00 Kuchaři a trampové
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 10:20 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 14:35 Bílá paní
- 17:55 Vinorodé břehy Rýna
- 18:25 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Karel
- 01:40 AZ-kvíz
- 02:05 Očkované štěně
- 02:30 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 Babička je ráda
- 09:05 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 09:45 Gejzír
- 10:20 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 11:05 Všechnopárty
- 14:35 Bílá paní
- 17:55 Vinorodé břehy Rýna
- 18:25 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Karel
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (15)
- 02:05 Dva z Queensu V (4)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (151)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (152)
- 04:10 Farma jako nová II (6)
- 05:05 Zahradní proměny V (26)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (24)
- 06:15 Farma jako nová II (7)
- 07:15 Zahradní proměny V (27)
- 08:15 Komplic
- 10:30 Případ pro zvláštní skupinu (2)
- 11:45 Zlaté rybky
- 13:40 Druhý dech (7)
- 17:10 Farma jako nová II (8)
- 20:10 Šéfe, vrať se!
- 21:55 Hogo fogo homolka
- 23:40 Gambler: Nejvyšší sázka
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Denver: Poslední dinosaurus (16)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové IV (3)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:45 Papoušek Paulie
- 12:35 Dopisy pro Julii
- 14:45 Moderní Popelka
- 16:40 Osobní strážce
- 20:20 Superlov II (4)
- 21:45 Rampage: Ničitelé
- 00:20 Úkryt
- 02:30 Peppermint: Anděl pomsty
- 04:35 Bídníci
- 07:05 Kriminálka Miami IV (Hellraisers)
- 10:20 Policajt ze školky 2
- 12:20 Pátá vlna
- 14:35 Statečná Georgia
- 16:25 Bravo Girls: Opět v akci
- 18:15 Gravitace
- 20:00 Matrix Reloaded
- 22:40 Osamělý mstitel